Choď na obsah Choď na menu
 


Selena Gomez podľahla

28. 1. 2011

Sladká hviezdička Selena Gomez, ktorá len nedávno dovŕšila osemnásť rokov a jej holé kozy v kúpeľni, ktoré obleteli svet. Zachytili ste tento nedávny škandál a fotku odhaľujúcu to, z čoho má Justin Bieber mokré sny? Vy ešte čítate tieto riadky? Kliknite na pokračovanie a pošlite tak do péčka starého dobrého Gargamela, ktorý vám zakrýva výhľad.

 

Voilà! Fotka na ktorú čakali všetci perverti, odkedy Selenu objavil v jedenástich Disney Chanel. Je fotka naozaj skutočná?

To je škandál, napísala: Na pikantnú fotku so Seleninými prsiami v hlavnej úlohe prvýkrát upozornil portál Hollywoodscoop. Šoubizový web sa pochválil, že získal obrázok nahého amerického zlatíčka. Obrázok opísal ako ,,snímku odfotenú mobilným telefónom. Selena ju nevyhotovila sama (ako je u mladých štetiek zvykom, pozn. sugar), ale niekto druhý.“ Kto? Šéf Disney Chanel Mickey Mouse osobne? Justin Bieber? Polanski? Nie, na toho je predsa príliš stará, to by muselo ísť o Willow Smith…

Pompeje: Narozdiel od rejžu Polanského bola  Selena pre Hollywoodscoop primladá. Vysvetlím. Keďže internetové médium nemohlo dokázať, že v čase onho kozo fotenia mala už osemnásť (narodeniny mala v júli) fotografiu nemohlo zverejniť. (Pre múdrych: Áno ja viem, že plnoletosť v USA sa rovná dvadsaťjeden rokov, ale s erotickými obrázkami to majú zjavne stanovené takto.) Fotografia sa však dostala na web aj tak. Spôsobila väčší výbuch ako sopka Vezuv, ktorá v 79 pochovala Pompeje. Fakt som napísala tu predchádzajúcu vetu? Ježiš, potrebujem spánok. Písanie o cudzích kozách ma vyčerpáva. Selenin manažment sa k fotografii ihneď vyjadril a vyhlásil ju za fake.

Rozlúsknutie prípadu Selenine kozy: Áno, milí priatelia, vyzerá to tak, že fotka naozaj nie je skutočná. Ide iba o dokonalú fotomontáž a Selena už neznámeho kozochtivého vinníka žaluje. Ľudia nevytvárajú vo fotošope takéto umelecké diela, čiže štetkovské fotky iba preto, aby si pol sveta rozoplo nohavice, pripravilo papierové vreckovky a snažilo sa neostriekať monitor. Predajom takýchto obrázkov sa dajú zarobiť ťažké tisíce. Alebo vyhrať luxusný niekoľkoročný výlet do basy. Vyberte si.

 

Selena najviac kože zatiaľ oficiálne ukázala iba v plavkách…

Na štetku sa zatiaľ nikdy nehrala. Jej oblečenie nepôsobí vulgárne, vystupovanie už vôbec nie. Prsteň čistoty (nešukať do svatby) nosí od dvanástich, je katolíčka, angažuje sa v rôznych charitatívnych projektoch, bojuje za práva zvierat a je ambasádorka UNICEFU. A vy chcete vidieť jej kozy, hanbite sa!

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:((nemam sloovv

(Scotty, 13. 5. 2011 17:18)

Ja viem to je vidieť

(Icey, 15. 2. 2011 14:08)

KKS

(Waris, 13. 2. 2011 9:57)

KKs